Welloil Müşteri Hizmetleri   -   (+90) 342 335 56 45

ÇLB Petrolcülük A.Ş. 2014 yılında Gaziantep’de kurulmuştur. Gaziantep’in %100 yerli sermayeli akaryakıt dağıtım firması olan ÇLB Petrolcülük A.Ş., her geçen gün daha da büyümekte ve bugün 30’u aşkın bayiye ulaşmıştır. Bölge ekonomisine katkı sağlamak ve bölge hakına hizmet sunmak amacıyla kurulan ÇLB Petrolcülük A.Ş. WELLOIL markasıyla 2015 yılı sonunda 50 istasyona ulaşmayı hedeflemekte bu doğrultuda emin adımlarla ve heyecanla yoluna devam etmektedir.

Tüm istasyonlarımızda EPDK tarfından belirlenen tüm kurallara uyulurken sosyal sorumluluğumuzun bilince doğa ve çevre dostu başta olmak üzere müşteri memnuniyeti en ön planda tutulmaktadır.

Hızlı büyümesini bugün de aynı kararlıkla sürdüren ÇLB Petrolcülük A.Ş, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel yakıtlar, madeni yağlar ve depolama konularında faaliyet göstermektedir.

Sektördeki pazar payını ve istasyon ağını her geçen gün artıran ÇLB Petrolcülük A.Ş, Bölgede’de akaryakıt dağıtım sektöründe tüketicinin ilk tercihi olma temel hedef ve prensibiyle hareket etmektedir.

Copyrights © 2015 Welloil All Rights Reserved